درباره ما

درباره شرکت نورزر مهر درفام

شرکت نورزرمهردرفام با شماره ثبت 58754  به عنوان شرکتی ایرانی – آلمانی  تحت عنوان NZD Consulting از سال 2010 در شهر هامبورگ آلمان به ثبت رسیده است.این شرکت  با دو شعبه درمشهد و هامبورگ آلمان در زمینه تامیین قطعات الکترونیکی با تمرکز ویژه بر محصولات روشنایی، اقدام به برقراری ارتباط بین صنعتگران و بازرگانان ایرانی‌ و اروپایی نموده است.

فعالیت  این شرکت از نیمه سال ۱۳۸۸با  تمرکز بر روی بهینه سازی مصرف انرژی در ایران آغاز شد.  دلیل این توجه و تمرکز، آزاد شدن قیمت حامل ها‌ی انرژی در ایران بود، که معرفی‌ جایگزین ها‌ی مناسب برای وسایل مصرف کننده پر توان، را ضروری میساخت.  پس از برقراری ارتباط های مستمر با تامیین کنندگان و تولید کنندگان در اقصی نقاط دنیا، سیاست شرکت تمرکز ویژه بر محصولات روشنایی قرار گرفت. در این مسیر، برای حمایت از تولید کننده ایرانی ، از واردات صرف آورده های روشنایی چشم پوشی شد وگام به گام، موفق به واردات مواد اولیه و متعلقات چراغ از برترین برند های مطرح جهان شدیم. بدیهی است، صرف انتقال مواد اولیه بدون انتقال فناوری ساخت امری بیهوده است. به این دلیل ، در کنار هر محصول جدید ،این وظیفه به وظایفمان افزوده شد که پاسخگوی  پرسش های فنی مشتریان نیز باشیم.

در راستای تداوم این مسیر، موفق به اخذ نمایندگی رسمی شرکت مکاترونیکس ،به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان هیت سینک در دنیا شدیم و به عنوان پارتنر رسمی شرکت ژاپنی سیتیزن -به عنوان  برترین تولید کننده ال ای دی جهان و مبدع مفهوم COB -در سطح خاورمیانه  مشغول به فعالیت هستیم. دامنه فعالیت مستقیم شرکت به کشور های همسایه گسترده شده است و به لطف توانمندی صنعتگران ایرانی محصولات ساخته شده با ال ای دی سیتیزن و دیگرمحصولات این شرکت مکررا به کشور های همسایه  صادر شده است.

ما در شرکت NZD Consulting از شما صنعتگران و بازرگانان محترم دعوت می‌کنیم، که برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید و مشتاق دریافت پیشنهادات و راهنمایی ها‌ی شماهستیم.