درایور LED

درایور ال ای دی LED چیست؟

چیپ سی او بی (COB)

Lorem ipsum dolor sit amet, co adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

چیپ اس ام دی (SMD)

Lorem ipsum dolor sit amet, co adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

درایور LED چیست؟

درایور ال ای دی یک منبع تغذیه ای است که برای روشن کردن پاور ال ای دی استفاده میشود و قدرت لازم یک یا چند led را تنظیم میکند. درایوری که در چراغ Led وجود دارد باعث میشود که ال ای دی ها بسیار داغ بشوند و خیلی زود کاربرد خود را از دست بدهند.

درایورهای LED میتوان به جهت روشن کردن ال ای دی های پاور، استفاده کرد.این درایورها دارای جریان ثابت مناسب LED های پاور می باشند. با اینکه ولتاژ درایور ها به صورت متغیر طراحی شده است با کمک آن میتوان یک رنج از LED های پاور را به صورت سری مورد استفاده قرار داد. 

درایور ال ای دی سیتیزن

چرا باید از درایور خوب در محصولات سیتیزن استفاده کنیم؟

چون سیتیزن یک برند است! وقتی از یک برند جهانی در چراغتان استفاده میکنید، نباید بقیه ی قطعات  چراغتان در اندازه ی یک برند محلی باشد!

درایور هایی  با برند جهانی  مناسب  استفاده در چراغ های ساخته شده با یرند سیتیزن هستند. آنها متشکل از درایورهای LED IP66/IP67 با جریان خروجی قابل تنظیم و طراحی مدار پیشرفته با حفاظت بالاهستند که آنها را برای بازارهایی که با مقررات چالش برانگیز برق ایده آل می کند. شاید فکر کنید که محصول تمام شده تان گران میشود و مزیت رقابتی خود را از دست خوهد داد! ما شما را با اطلاعات مان از بازار داخل ایران و علاقه ی مشتریان به جنس خاص و با کیفیت، و آمادگی آنها برای پرداخت پول برای کیفیت قابل اطمینان، غافلگیر خواهیم کرد!